Nils Holmqvist (M)

Kontaktinformation

E-post:
nils.holmkvist@burlov.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31