Håkan Dahlgren (M)

Kontaktinformation

E-post:
hakan.dahlgren@burlov.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Miljö- och byggnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14