Michelle Drakälv (S)

Kontaktinformation

E-post:
michelle.drakalv@burlov.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-16
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14