Bengt Åström (S)

Kontaktinformation

E-post:
bengt.astrom@burlov.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Utbildnings- och kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31