Rolf Hagmann (SD)

Kontaktinformation

E-post:
rolf.hagmann@burlov.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och byggnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31