Rolf Bengtsson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
rolf.bengtsson@burlov.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-16
Utbildnings- och kulturnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31