Tore Nilsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
tore.nilsson@burlov.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och byggnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31