Amelie Gustafsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
amelie.gustafsson@burlov.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utbildnings- och kulturnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31