Ingvar Olsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
ingvar.olsson@burlov.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Utbildnings- och kulturnämnden Ersättare 2019-10-15 - 2022-12-31
Valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31