Jonas Lyberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.lyberg@burlov.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och byggnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31