Birna Loftsdóttir Nilsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
birna.nilsson@burlov.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Socialnämnden Ersättare 2020-04-28 - 2022-12-31
Utbildnings- och kulturnämnden Ersättare 2020-04-28 - 2022-12-31