Lars-Olle Olsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
larsolle.olsson@burlov.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-16
Miljö- och byggnämnden Ledamot 2019-09-16 - 2022-12-31