Laszlo Pataki (SD)

Kontaktinformation

E-post:
laszlo.pataki@burlov.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-16
Miljö- och byggnämnden Ersättare 2019-03-25 - 2022-12-31
Utbildnings- och kulturnämnden 2:e vice ordförande 2019-10-15 - 2022-12-31